Projekty technologiczne gabinetów lekarskich

Stoisz przed wyzwaniem, jakim jest stworzenie projektu technologicznego gabinetu lekarskiego? A może… poszukujesz profesjonalnej firmy, która zajmie się tym od początku do końca? Świetnie trafiłeś! Zapewnimy kompleksową pomoc i doradztwo oraz realizację projektu technologicznego od A do Z. Zapoznaj się z naszym cennikiem usług i nie martw się o nic więcej.

Projekt technologiczny gabinetu lekarskiego – od czego zacząć?

Stworzenie projektu technologicznego bez względu na branżę, w jakiej działamy, to jedno! W przypadku gabinetów lekarskich konieczne jest bowiem uwzględnienie wymogów sanitarno-epidemiologicznych. Dlaczego o tym wspominamy? Choć zasady te są dość jasno określone, spełnienie wszelkich wymogów to nie lada wyzwanie. Stworzenie profesjonalnego projektu technologicznego to nie tylko dbałość o wielkość pomieszczeń, rozmieszczenie urządzeń technologicznych czy wykończenie odpowiednimi materiałami… To także dostosowanie obiektu do odgórnych wymogów. Z naszą pomocą problem zniknie już raz na zawsze. Napisz lub zadzwoń – a my zajmiemy się całą resztą!

Projektowanie gabinetów lekarskich

Gabinet to nie tylko miejsce wykonywania usług medycznych, lecz także Twoja wizytówka. Odpowiednio zaprojektowany gabinet, dostosowany do odgórnych wymogów sanitarno-epidemiologicznych, mówi wiele o Tobie i Twoim prestiżu. Jeszcze zanim zdecydujesz się na otwarcie pierwszego gabinetu lekarskiego, musisz pamiętać o podstawowych kwestiach. To, jak będzie wyglądał Twój gabinet lekarski, będzie miało ogromny wpływ na komfort i ogólne samopoczucie pacjentów. Pomożemy Ci stworzyć projekt technologiczny gabinetu lekarskiego i zadbamy o funkcjonalne i estetyczne wydzielenie najważniejszych stref oraz zagospodarowanie wolnej przestrzeni, której niekiedy brak.

Projekt technologiczny gabinetu stomatologicznego

Pierwsze schodki pojawiają się, gdy planujemy otwarcie prywatnej placówki medycznej i nie do końca wiemy, od czego zacząć. Gabinety stomatologiczne czy lekarskie mają dość specyficzny charakter, a co za tym idzie, nie tak łatwo jest stworzyć klimatyczne wnętrze spełniające wszelkie wymogi prawne. Jako wieloletni specjaliści w tworzeniu projektów technologicznych gabinetów lekarskich, doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest dopieszczenie każdego detalu. Niemniej trudnym zadaniem jest zaprojektowanie gabinetu, w którym pacjent poczuje się swobodnie i w pełni komfortowo. Jeżeli stoisz przed wyzwaniem otwarcia prywatnego gabinetu lekarskiego lub gabinetu stomatologicznego, koniecznie zgłoś się do nas.

Skontaktuj się z nami i sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić!

Projektowanie lokali medycznych a normy prawne

Przepisy prawne i odgórnie nałożone regulacje to punkt kluczowy. Bez ich znajomości oraz przestrzegania przepisów, wybrane miejsce nie będzie mogło zostać przeznaczone do użytku. Co zatem regulują normy prawne w kwestii architektury medycznej? W zależności od charakteru praktyki lekarskiej obowiązują inne obostrzenia. W przypadku indywidualnej praktyki lekarskiej wielkość powierzchni powinna wynosić 12m2 lub 15m2 w przypadku praktyki rodzinnej. Normy prawne regulują wielkość przestrzeni pomiędzy gabinetem a pomieszczeniem prywatnym, a nawet rozmieszczenie konkretnych urządzeń technologicznych. Jako liderzy na polskim rynku, stawiamy na nieustanny rozwój. Oferowane przez nas projekty technologiczne dla gabinetów lekarskich i gabinetów stomatologicznych są w pełni zgodne z obowiązującymi przepisami. Pomożemy Ci w doborze odpowiedniego lokalu, stworzymy profesjonalny projekt technologiczny i zajmiemy się jego realizacją. Z nami otrzymasz to, czego tak naprawdę oczekujesz!

Wymogi sanitarne a projekt technologiczny gabinetu lekarskiego

Obowiązujące wytyczne sanitarne i budowlane dla gabinetów lekarskich regulują wszelkie istotne kwestie, w tym właśnie kształt i powierzchnię pomieszczeń. To od nich zależy wykończenie gabinetu! Bazując na europejskich rozporządzeniach, tworzymy profesjonalne projekty technologiczne, które pozwolą ci na szybki i pewny start. Przygotowane przez zespół profesjonalistów projekty obejmują podstawowe kwestie i nie tylko. Stworzymy dla Ciebie projekt technologiczny gabinetu stomatologicznego czy gabinetu lekarskiego bez obaw o wysokie koszty. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dołącz do grona zadowolonych klientów i nie martw się o nic więcej!

Projekt technologiczny gabinetu lekarskiego – co zawiera?

Projekt technologiczny gabinetu lekarskiego to nie tylko ukazanie części usługowej, lecz także wyszczególnienie układu funkcjonalnego pomieszczeń, na który składa się oczywiście ich podział, wyposażenie pomieszczeń w niezbędne meble i urządzenia. Korzystając z naszych usług, otrzymasz kompletny projekt technologiczny gabinetu lekarskiego, zawierający część opisową, gdzie zostanie przedstawiony zakres działalności oraz wytyczne branżowe. Jeśli chcesz sprawdzić, jak możemy Ci pomóc – skontaktuj się z nami!