Klienci

Są firmy które powiedzą Tobie co i jak ale nasi klienci pracują z nami ponieważ wiedzą dlaczego i po co to robimy.

Opinie

Dziękuję za współpracę i projekt technologiczny kuchni sali bankietowej w Łasku przy ul. Inki Siedzikówny. Profesjonalne doradztwo i bardzo dobry kontakt.

Monika Gębarowska

Muszę przyznać, że obecnie rzadko spotyka się tak zaangażowane i profesjonalne osoby jak Pan. To co szczególnie zwróciło naszą uwagę: można na Pana liczyć w dowolnym czasie dnia, projekt został wykonany bardzo dobrze, a dodatkowo ma Pan wiedzę ekspercką i jest Pan bardzo pomocny. Serdecznie polecamy Pana usługi innym przedsiębiorcom i jeszcze raz dziękujemy.

Marcin Krajewski ,,Cafe Panamera”

Firma Horeca Design posiada bardzo duże doświadczenie i profesjonalizm w wykonywaniu swojej pracy. Dostosowuje się do potrzeb klienta. Wykazują zaangażowanie, rzetelność i terminowość w świadczeniu swoich usług Doceniając walory firmy Horeca Design mogę w pełni zarekomendować jej usługi potencjalnym klientom poszukującym fachowców w zakresie tworzenia projektów technologicznych, systemów HACCP oraz GMP i GHP.

Marta Jewtuch ,, Kumo Sushi”

Pan Marcin uratował mnie w trudnej sytuacji – projekt nie tylko spełnił oczekiwania techniczne, ale też moje pod względem funkcjonalności. Człowiek godny polecenia.

Marta Kowalczyk ,, Istne Cuda ”

Z ogromną przyjemnością polecamy Pana Marcina – jego wiedza, zaangażowanie i kompetencja pomogły nam uniknąć wielu błędów – zarówno na etapie projektowania naszej kawiarni jak i później, gdy kawiarnia z wytwórnią ciast zaczęli w pełni funkcjonować. Pan Marcin to wiedza, rzetelność i pełen profesjonalizm.

Katarzyna Gurzyńska – Łada ” Kate – Coffee&Cake”

Polecam serdecznie współpracę bezproblemowy i szybki kontakt, Pan Marcin kreatywnie i pomysłowo zaprojektował mi pomieszczenie pod kawiarnię. Na wszystko ma rozwiązanie i zawsze służy radą. Projekt otrzymałam sprawnie, i co najważniejsze wykonany profesjonalnie.

Magdalena Bochańska ,, Migavka”

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panem Marcinem. Bardzo fachowo i przede wszystkim bardzo szybko działa. Doradztwo i możliwość szerokiego zakresu usług ze strony Horeca Design pozwoliło nam bardzo szybko przejść przez prawną machinę gastronomiczną podczas otwierania sieci naszych lokali w Warszawie i to w dobie szalejącej pandemii. Zdecydowanie poleca!

Bartosz Kwieciński ,, Amcia Grill&Pub”

Horeca Design – szybkość, rzetelność, profesjonalizm, ciekawe rozwiązania. Gorąco polecam

Agata Samul ,, Fit Cake Warszawa Ursus”