Cennik projektu technologicznego

Ile kosztuje projekt technologiczny?

do 30 m2 – 47zł/m2 netto

30-40 m2 – 37zł/m2 netto

40-50 m2 – 32zł/m2 netto

50-70 m2 – 27zł/m2 netto

70-100 m2 – 25zł/m2 netto

100-120 m2 – 22zł/m2 netto

120-150 m2 – 20zł/m2 netto

150-170 m2 – 18zł/m2 netto

170-200 m2 – 16zł/m2 netto

powyżej 200 m2 cena ustalana indywidualnie

*Podane ceny są cenami netto i dotyczą tylko projektów technologicznych. Pozostałe projekty kalkulowane indywidualnie.

Projekty obiektów podlegających pod nadzór Inspekcji Weterynaryjnej stawka m2 plus 40 procent.

Projekt technologiczny stanowi dokument odzwierciedlający koncepcję i plan pomieszczeń w lokalu, a także sposób ich zagospodarowania. Składa się on z opisu oraz szkicu, przy czym każdy zawarty w nim element musi być zgodny z aktualnymi wymogami branżowymi oraz przepisami sanitarno-epidemiologicznymi. Warto zaznaczyć, że projekt technologiczny dotyczy każdej działalności objętej nadzorem Głównego Inspektoratu Sanitarnego – oznacza to, że dokument ten jest niezbędny przy rozpoczynaniu działalności w branży gastronomicznej i kosmetycznej. Co więcej, musi on zostać wykonany m.in. w przypadku prywatnego gabinetu lekarskiego, studia tatuażu, jak i salonu masażu czy fizjoterapii. Zaakceptowanie projektu technologicznego pozwala nam rozpocząć pierwsze prace remontowe, dzięki czemu zbliżamy się do rozpoczęcia działalności!

Projekt technologiczny – cena

Cena projektu technologicznego uzależniona jest od kilku czynników. Każdy dokument przygotowywany jest zgodnie z potrzebami indywidualnego klienta, dlatego dokonując wyceny dokumentu, uwzględniany jest m.in. charakter prowadzonej działalności czy panujące w lokalu warunki. Jednym z podstawowych czynników mających wpływ na cenę jest również metraż lokalu – szczegółowe informacje w tej kwestii znajdują się na stronie, przy czym powyżej 200 m2 cena jest ustalana indywidualnie. Zachęcamy do zapoznania się z naszym cennikiem projektu technologicznego.

Projekt technologiczny – zlecić czy wykonać samodzielnie?

Stworzenie projektu technologicznego wymaga znajomości wytycznych branżowych oraz wymogów sanitarno-epidemiologicznych. Sprawia to, że jego samodzielne wykonanie może stanowić niemałe wyzwanie dla osób, które nie posiadają w tym zakresie doświadczenia. Pracownicy Powiatowej Inspekcji Sanitarno-Epidemiologicznej rygorystycznie oceniają zaprezentowany dokument, dlatego zdecydowanie warto zlecić jego wykonanie profesjonalistom. Specjalistyczny projekt technologiczny stworzony przez projektanta nie tylko zapewnia pozytywną decyzję ze strony sanepidu, ale również stanowi doskonałą podstawę dla wykonawczych działań. Zdecydowanie warto zlecić jego wykonanie profesjonalistom, którzy posiadają wiedzę oraz kwalifikacje w tym zakresie. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!