Projekty technologiczne dla restauracji

Jako liderzy na polskim rynku, wykonujemy profesjonalne projekty technologiczne dostosowane do Państwa potrzeb i oczekiwań. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży gastronomicznej i w tworzeniu projektów technologicznych przybliży Cię do otwarcia własnego biznesu. Jeżeli dopiero wchodzisz na rynek lub potrzebujesz wsparcia w zakresie tworzenia projektów technologicznych dla gastronomii, służymy pomocą. Zapoznaj się z naszą ofertą i skontaktuj się z nami. Napisz lub zadzwoń, a my zajmiemy się całą resztą. Stworzymy dla Ciebie profesjonalny projekt technologiczny lokalu gastronomicznego, który przybliży Cię do kolejnych kroków.

Projekty technologiczne lokali gastronomicznych – dlaczego warto skorzystać z naszej pomocy?

Nasi doświadczeni specjaliści doskonale zdają sobie sprawę, jak ważne jest stworzenie odpowiedniego projektu technologicznego zgodnego z odgórnie nałożonymi wymogami sanitarno-epidemiologicznymi. I choć projekt technologiczny lokalu gastronomicznego można wykonać samodzielnie, zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy. Od wielu lat wykonujemy zgodne z europejskimi regulacjami projekty technologiczne lokali gastronomicznych, a zadowolenie naszych klientów mówi samo za siebie. Korzystając z naszej usługi, otrzymasz projekt technologiczny lokalu gastronomicznego, który zostanie pozytywnie zaopiniowany przez Sanepid. Tak skonstruowany projekt technologiczny restauracji lub kawiarni przybliży Cię do otwarcia własnego biznesu i będzie gwarancją sprawnego funkcjonowania lokalu. Zapraszamy do kontaktu!

Projekt technologiczny do sanepidu

Stworzony przez naszych specjalistów projekt technologiczny do sanepidu obejmuje wniosek, część opisową oraz część graficzną. Dlaczego o tym wspominamy? Otóż wiele osób decydujących się na samodzielne wykonanie projektu technologicznego, często zapomina o tak istotnych kwestiach. Stworzenie projektu nie należy do łatwych, a co za tym idzie, narażamy się na popełnienie kosztownego błędu. Decydując się na skorzystanie z naszych usług, masz pewność, iż projekt zostanie wykonany zgodnie z obowiązującymi wymogami sanitarno-epidemiologicznymi.

Projekty technologiczne gastronomia a normy prawne

Profesjonalnie stworzony projekt technologiczny restauracji powinien zawierać część opisową, a w niej nazwę i adres lokalu, charakter budynku, opis prowadzonej działalności gospodarczej, wykaz pomieszczeń ze szczegółowym opisem ich przeznaczenia oraz stanem technicznym, wykaz urządzeń technologicznych i mebli, opis instalacji kanalizacyjnej i wodnej czy sposób odprowadzania ścieków. W części graficznej nie zabraknie natomiast ogólnej dokumentacji technicznej zgodnej z wymogami rysunku technicznego, która zawiera kwestie tj. punkty kanalizacyjne i wodne, rzut poziomy kondygnacji z uwzględnieniem poszczególnych pomieszczeń i ich przeznaczenia, dokładny opis stanowisk pracy, mebli i urządzeń technologicznych oraz nazwa i adres zakładu. Z nami niemożliwe stanie się możliwe! Stworzymy dla Ciebie rzetelny projekt technologiczny lokalu gastronomicznego, a Tobie nie pozostanie nic innego, jak rozwinąć biznes.

Projekt technologiczny food truck

Bez względu na charakter czy metraż lokalu gastronomicznego, koniecznie jest złożenie zgodnego z obowiązującymi aktualnie normami prawnymi projektu technologicznego. W przypadku food trucka również są potrzebne wszelkie zgody i pozwolenia od Sanepidu. Normy Państwowej Inspekcji Sanitarnej nieustannie ulegają mniejszym bądź większym modyfikacjom, dlatego też jesteśmy tu po to, aby wam pomóc. Znajomość przepisów i regulacji przybliży was do otwarcia pierwszego biznesu i umożliwi sprawne funkcjonowanie na rynku. Na tak małej przestrzeni o wiele trudniej jest wypracować profesjonalny projekt technologiczny. Jeżeli planujesz zakup przyczepy gastronomicznej i nie do końca wiesz, od czego zacząć – skontaktuj się z nami. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Skontaktuj się z nami i sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić!

Projekt technologiczny kuchni

Projekty technologiczne kuchni wymagają znajomości wszelkich wymogów sanitarno-epidemiologicznych oraz odpowiedniego podejścia. Niezależnie od charakteru Twojego lokalu gastronomicznego, pamiętaj, iż kuchnia ma ogromne znaczenie. Śmiało możemy rzec, iż jest to serce każdego lokalu gastronomicznego – i food trucka, i sushi baru! Udokumentowany projekt technologiczny kuchni jest warunkiem otrzymania pozytywnej opinii od rzeczoznawcy do spraw sanitarno-higienicznych. Jest on szczególnie istotny w przypadku lokali gastronomicznych. Stworzony przez naszych doświadczonych specjalistów projekt technologiczny kuchni obejmuje m.in. rozmieszczenie przyłączy elektrycznych i elementów wodno-kanalizacyjnych. Dzięki temu zoptymalizujesz powierzchnię i bez większych trudności zaplanujesz zakup i rozmieszczenie urządzeń. Zadzwoń do nas i zamów projekt technologiczny kuchni!

Projekt technologiczny kawiarni

Przygotowując dla was kompleksowy projekt technologiczny kawiarni, dbamy o każdy, nawet najmniejszy detal. Z nami unikniecie nadprogramowych kosztów, tym samym otrzymacie profesjonalny projekt technologiczny kawiarni zgodny z aktualnie obowiązującymi przepisami prawnymi. Odpowiednio zaprojektowane pomieszczenia i stanowiska pracy stanowią kluczowy element. Projekt technologiczny kawiarni to coś więcej aniżeli tylko odpowiednie ustawienie stolików. Aby projekt został pozytywnie zaopiniowany przez Sanepid, musi spełniać szereg wymogów i przepisów prawnych. Z nami to nie problem! Pomożemy Ci w wybraniu odpowiedniego lokalu, urządzeń technologicznych i wykonamy rzetelny projekt technologiczny kawiarni.

Projekt technologiczny lokalu gastronomicznego – dlaczego warto nas wybrać?

Projekty technologiczne lokali gastronomicznych to nie tylko zaplanowanie części usługowej czy części produkcyjnej. Projekt technologiczny restauracji zaznajamia z wymogami sanitarno-epidemiologicznymi oraz zwraca uwagę na kwestie tj. rozkład pomieszczeń, urządzeń czy zatrudnienie pracowników. Od wielu lat działamy na polskim rynku, tworząc projekty technologiczne lokali gastronomicznych i nie tylko. Pomagamy dopiero wchodzącym na rynek przedsiębiorcom w otwarciu własnego biznesu, a nasze wieloletnie doświadczenie i szereg zadowolonych klientów mówią same za siebie! Wykonujemy indywidualne projekty technologiczne dostosowane do Państwa potrzeb i oczekiwań. Jeżeli planujesz otwarcie pierwszego lokalu gastronomicznego, zgłoś się do nas. Napisz lub zadzwoń!

Projekt technologiczny restauracji – o czym jeszcze musisz wiedzieć?

Decydując się na otwarcie lokalu gastronomicznego bez względu na jego charakter, musisz pamiętać, iż projekt technologiczny lokalu gastronomicznego to jeden z kluczowych elementów. Otwarcie restauracji czy kawiarni bez rzetelnie opracowanego projektu technologicznego nie będzie możliwe. Kolejność działań ma spore znaczenie. Na podstawie tak skonstruowanego projektu tworzona jest dokumentacja HACCP. Należy bowiem zachować szczególną ostrożność. Stąd też kładziemy tak duży nacisk na zlecenie wykonania projektu technologicznego restauracji profesjonalistom. Dobry projekt technologiczny kawiarni czy food trucka to gwarancja dobrego startu i pozytywnego odbioru wśród klientów. Tym sposobem unikniesz nieprzyjemnych konsekwencji, a ryzyko popełnienia kosztownego błędu zmaleje. Jeśli zatem planujesz otwarcie lokalu gastronomicznego, odpowiedni projekt technologiczny to podstawa. Każdy projekt jest przygotowywany indywidualnie względem potrzeb naszych klientów. Skontaktuj się z nami i uzyskaj profesjonalny projekt technologiczny lokalu gastronomicznego do Sanepidu.